В Україні є багато лікарів високого рівня, але без знань новітніх методик і наявності необхідних інструментів та технологій вони не завжди можуть забезпечити якісне й ефективне лікування. Як наслідок - високі показники смертності по тим захворюванням, які успішно лікують в інших країнах. Тому багатьом українським пацієнтам доводиться проходити дороговартісне лікування за кордоном або через брак коштів залишатися без необхідної допомоги.
Ідея створення Міжнародного фонду медичних інновацій виникла з початком пандемії. Саме COVID-19 показав наскільки сильно українські лікарні потребують нового обладнання, нових технологій і нових підходів у лікуванні. Закриття кордонів фактично означало приречення для деяких важкохворих пацієнтів, через відсутність можливості отримати необхідне лікування в Україні.
Головна ціль фонду – всіляко сприяти розвитку української медицини, а саме:
· закуповувати сучасне медичне обладнання та інструменти;
· допомагати лікарям отримувати нові знання та освоювати нові методики лікування, в тому числі за кордоном;
· підтримувати медичні дослідження;
· розвивати донорство крові в Україні;
Системні зміни в медичній галузі дозволять підвищити якість і тривалість життя українців та врятувати набагато більше життів, ніж збір коштів на лікування окремих пацієнтів.
Команда нашого фонду складається із волонтерів та консультантів, які довгий час працюють в медицині. Тому, ми «зсередини» знаємо суть найактуальніших проблем та потреб пацієнтів і спрямовуємо кошти на вирішення найгостріших із них.
Тетяна Гордієнко
Директор фонду
Віктор Костюк
Сергій Когута
Ірина Сатановська
ВОЛОНТЕРИ ФОНДУ
Фахівець з медичного напрямку
Кандидат медичних наук, науковий співробітник, ортопед-онколог відділення онкоортопедіі, пухлин шкіри та м'яких тканин Національного інституту раку.
Фахівець із комунікацій
Адвокат, 14 років в юриспруденції
Керівниця освітніх програм для лікарів та медсестр
Ми переконані, що спільними зусиллями ми зможемо вивести українську медицину на новий рівень! Долучайтеся, адже це стосується кожного з нас!
ДОКУМЕНТИ ФОНДУ