В Україні є багато лікарів високого рівня, але без знань новітніх методик і наявності необхідних інструментів та технологій вони не завжди можуть забезпечити якісне й ефективне лікування. Як наслідок - високі показники смертності по тим захворюванням, які успішно лікують в інших країнах. Тому багатьом українським пацієнтам доводиться проходити дороговартісне лікування за кордоном або через брак коштів залишатися без необхідної допомоги.


Ідея створення Міжнародного фонду медичних інновацій виникла з початком пандемії. Саме COVID-19 показав наскільки сильно українські лікарні потребують нового обладнання, нових технологій і нових підходів у лікуванні. Закриття кордонів фактично означало приречення для деяких важкохворих пацієнтів, через відсутність можливості отримати необхідне лікування в Україні.


Головна ціль фонду – всіляко сприяти розвитку української медицини, а саме:

  • закуповувати сучасне медичне обладнання та інструменти;
  • допомагати лікарям отримувати нові знання та освоювати нові методики лікування, в тому числі за кордоном;
  • підтримувати медичні дослідження;
  • розвивати донорство крові в Україні;Тетяна Гордієнко
Директор фонду

Команда нашого фонду складається із волонтерів та консультантів, які довгий час працюють в медицині. Тому, ми «зсередини» знаємо суть найактуальніших проблем та потреб пацієнтів і спрямовуємо кошти на вирішення найгостріших із них.


Системні зміни в медичній галузі дозволять підвищити якість і тривалість життя українців та врятувати набагато більше життів, ніж збір коштів на лікування окремих пацієнтів.

Ми переконані, що спільними зусиллями ми зможемо вивести українську медицину на новий рівень! Долучайтеся, адже це стосується кожного з нас!
Віктор Костюк
Фахівець з медичного напрямку
Кандидат медичних наук, науковий співробітник, ортопед-онколог відділення онкоортопедіі, пухлин шкіри та м'яких тканин Національного інституту раку.
Сергій Когута
Фахівець із комунікацій
Адвокат, 14 років в юриспруденції
Ірина Сатановська
Керівниця освітніх програм для лікарів та медсестр
ВОЛОНТЕРИ ФОНДУ
ДОКУМЕНТИ ФОНДУ