pidtrimuyemo-zdorov-ya-serdets
Підтримуємо здоров’я сердець!

Щороку все поширенішими серед людей в Україні стають порушення серцевого ритму (аритмії). Важкі аритмії спричиняють до 15% випадків смертей серед людей із серцево-судинними захворюваннями. Тому, якщо пацієнт отримав діагноз “аритмія”, лікування варто розпочати негайно. 

Деякі з порушень серцевого ритму, на жаль, не піддаються медикаментозній терапії. Сучасним способом лікування аритмії є кардіостимулятори, які встановлюються через 1 маленький розріз під ключицею, без повної анестезії. Після процедури більшість пацієнтів вже на наступний день повертаються до звичного життя.

Нещодавно ми передавали до однієї з лікарень Полтавської області саме такі пристрої для відновлення ритму. Раді повідомити, що їх вже імплантували пацієнтам! 

Продовжуємо працювати на благо людей і задля розвитку медицини.

Долучайтесь і ви! Збори на медичне обладнання тривають.

Збір на апарат для гідрохірургічної обробки ран

До нашого фонду звернулася адміністрація клінічної лікарні «Феофанія» з проханням допомогти придбати обладнання для гідрохірургічної обробки ран і витратні матеріали до нього. Хірурги «Феофанії» потребують сучасного апарату для лікування гострих травм та ушкоджень, великих площинних ран та опіків, мінно-вибухових ран, завдяки якому обробка ран буде безпечною, а відновлення пацієнтів після процедури — швидшим.Вартість апарату складає 629 300 грн.Допоможіть нам придбати це обладнання! ...

Медичні сумки для героїв

Українські бойові медики та військові постійно гостро потребують тактичні медичні сумки для зберігання засобів першої медичної допомоги.Ми вирішили допомогти та закупити якісні медичні сумки, що забезпечують швидкий доступ до комплектуючих аптечки. Тому ми оголошуємо збір!Мета: зібрати кошти на 200 шт. Необхідна сума: 400 000 грн.Давайте підтримаємо наших захисників і тактичних медиків! Разом ми неймовірна сила! Долучайтесь до збору.

ПЕРШОМУ В УКРАЇНІ СКАНЕРУ БУТИ!

Вирішити проблему раку — спільна справа. Приєднайтесь до нашої боротьби за впровадження передових технологій в діагностиці раку в Україні.Щорічно близько 140 000 українців дізнаються про діагноз «рак» та 63 000 (45%) хворих помирають (за даними канцер-реєстру України). Основою успішного лікування онкологічних захворювань є виявлення злоякісних утворень на початкових стадіях, постановка правильного діагнозу та моніторинг патоморфозу захворювання. Запровадження нової технології —...