ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ

 

 

До нашого фонду звернулося керівництво НДСЛ «Охматдит» з проханням допомогти придбати, необхідний закладу апарат Spectra Optia американської компанії Terumo BCT. Лікарні необхідний саме цей апарат, адже з його допомогою маленьким пацієнтам можна проводити забір мононуклеарів, збір/видалення гранулоцитів, видалення тромбоцитів, лейкоцитів, обробку кісткового мозку та ще ряд процедур. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання клітинного сепаратору крові для НДСЛ «Охматдит».

НДСЛ «Охматдит» необхідна система аферезу

 

До нашого фонду звернулася адміністрація Інституту патології крові та трансфузійної медицини Національної академії медичних наук України з проханням допомогти вирішити проблему з браком медичного обладнання. Зокрема, Інституту потрібна система аферезу Spectra Optia. Ця платформа потрібна медикам для проведення плазмообміну/плазмоферезу, каскадного плазмоферезу, колекції мононуклеарів. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання сепаратора крові для Львівського Інституту патологій крові».

Львівському Інституту патологій крові та трансфузійної медицини потрібна допомога

 

Адміністрація Черкаського онкологічного диспансеру звернулася до нашого фонду з проханням допомогти закупити медичне обладнання. Зокрема, в закладі існує нагальна потреба в системі аферезу Spectra Optia. Ця платформа потрібна медикам для проведення плазмообміну/плазмоферезу, каскадного плазмоферезу, колекції мононуклеарів. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання клітинного сепаратору крові для Черкаського обласного онкологічного диспансера».

Черкаському онкологічному диспансеру потрібен сепаратор крові

 

До нашого фонду звернулося керівництво національного інституту раку з проханням допомогти закупити для відділення дитячої онкології сепаратор крові Spectra Optia від Terumo BCT. В закладі пояснили, що саме цей апарат дозволяє проводити процедури високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку більш ефективно, безпечно та комфортно. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання клітинного сепаратору крові для потреб відділення дитячої онкології Національного Інституту раку"

Національний інститут раку просить допомогти маленьким пацієнтам

 

Керівництво Національного Інституту раку звернулося до нашого фонду з проханням допомогти придбати клітинний сепаратор крові Spectra Optia американської компанії Terumo BCT для проведення трансплантації кісткового мозку. Заклад потребує саме цей апарат, оскільки він окрім якісної трансплантації кісткового мозку, здатен виконувати ще 8 процедур аферезу. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання клітинного сепаратору крові для Національного Інституту раку"

Національному Інституту раку потрібен сепаратор крові

 

До нашого фонду звернулася адміністрація КНП «Київський центр трансплантації кісткового мозку» з проханням допомогти придбати два клітинних сепаратори крові Spectra Optia американської компанії Terumo BCT. Закладу необхідні саме ці апарати, адже з їх допомогою можна проводити каскадний плазмоферез, плазмообмін, колекцію мононуклеарів та ще ряд процедур, необхідних для лікування пацієнтів. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання клітинного сепаратору крові для Київського центру трансплантації кісткового мозку.

Київському центру трансплантації кісткового мозку необхідна система аферезу

 

В Дніпропетровській обласній дитячій лікарні існує нагальна потреба в закупівлі системи аферезу Spectra Optia американської компанії Terumo BCT. Лікарям необхідне саме це медичне обладнання для проведення плазмообміну, лейкацитаферезу, колекції мононуклеарів та надання іншої медичної допомоги хворим дітям, які знаходться в загрозливих для життя станах. Просимо в призначенні платежу вказати: "Благодійний внесок на придбання клітинного сепаратору крові для Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

Пацієнтам Дніпропетровської обласної дитячої лікарні потрібна допомога