dopomagayemo-viyiskovim
Допомагаємо військовим

У рамках проєкту допомоги військовим ми не тільки системно забезпечуємо військові шпиталі необхідним медичним обладнанням, але й надаємо захисникам засоби тактичної медицини. Нині для нас це один із пріоритетних напрямків роботи, адже військові щодня ризикують своїм життям, захищаючи нас.


Одній з бригад десантно-штурмових військ фонд передав медичні сумки для компонентів аптечки першої допомоги. В таких сумках завжди є гостра потреба, оскільки в бойових умовах швидкий доступ до вмісту аптечки та кровоспинних засобів зокрема, може врятувати життя захисника чи захисниці.


Долучайтесь до наших проєктів!

Збір на апарат для гідрохірургічної обробки ран

До нашого фонду звернулася адміністрація клінічної лікарні «Феофанія» з проханням допомогти придбати обладнання для гідрохірургічної обробки ран і витратні матеріали до нього. Хірурги «Феофанії» потребують сучасного апарату для лікування гострих травм та ушкоджень, великих площинних ран та опіків, мінно-вибухових ран, завдяки якому обробка ран буде безпечною, а відновлення пацієнтів після процедури — швидшим.Вартість апарату складає 629 300 грн.Допоможіть нам придбати це обладнання! ...

Медичні сумки для героїв

Українські бойові медики та військові постійно гостро потребують тактичні медичні сумки для зберігання засобів першої медичної допомоги.Ми вирішили допомогти та закупити якісні медичні сумки, що забезпечують швидкий доступ до комплектуючих аптечки. Тому ми оголошуємо збір!Мета: зібрати кошти на 200 шт. Необхідна сума: 400 000 грн.Давайте підтримаємо наших захисників і тактичних медиків! Разом ми неймовірна сила! Долучайтесь до збору.

ПЕРШОМУ В УКРАЇНІ СКАНЕРУ БУТИ!

Вирішити проблему раку — спільна справа. Приєднайтесь до нашої боротьби за впровадження передових технологій в діагностиці раку в Україні.Щорічно близько 140 000 українців дізнаються про діагноз «рак» та 63 000 (45%) хворих помирають (за даними канцер-реєстру України). Основою успішного лікування онкологічних захворювань є виявлення злоякісних утворень на початкових стадіях, постановка правильного діагнозу та моніторинг патоморфозу захворювання. Запровадження нової технології —...