dopomoga-prifrontoviyi-likarni
Допомога прифронтовій лікарні

Тисячі людей в Україні щодня отримують травми в результаті бойових дій. До прифронтових лікарень щодня привозять поранених військових і цивільних. Ми не можемо стояти осторонь і постійно надаємо допомогу медикам у вигляді засобів першої допомоги. Зараз це один із пріоритетних напрямків роботи фонду.

Звітуємо про останню передачу благодійної допомоги. В одну з лікарень Дніпропетровської області відправили медичний інвентар:
- 210 бандажів (еластичних бинтів) на суму 4 410 грн
- 400 стерильних медичних рукавичок на суму 8 000 грн

Бандажі використовуються для фіксації та підтримки травмованих частин тіла, що допомагає уникнути подальшого пошкодження та сприяють більш швидкому відновленню потерпілого. Одноразові стерильні рукавички є важливим інструментом для безпеки медичних фахівців і пацієнтів під час проведення будь-яких маніпуляцій.

Дякуємо всім, хто допомагає нам. Ми сильні тоді, коли діємо разом!

Давайте підтримаємо героїв у білих халатах та пацієнтів, які потребують медичної допомоги! Долучайтесь до наших зборів! 

Збір на апарат для гідрохірургічної обробки ран

До нашого фонду звернулася адміністрація клінічної лікарні «Феофанія» з проханням допомогти придбати обладнання для гідрохірургічної обробки ран і витратні матеріали до нього. Хірурги «Феофанії» потребують сучасного апарату для лікування гострих травм та ушкоджень, великих площинних ран та опіків, мінно-вибухових ран, завдяки якому обробка ран буде безпечною, а відновлення пацієнтів після процедури — швидшим.Вартість апарату складає 629 300 грн.Допоможіть нам придбати це обладнання! ...

Медичні сумки для героїв

Українські бойові медики та військові постійно гостро потребують тактичні медичні сумки для зберігання засобів першої медичної допомоги.Ми вирішили допомогти та закупити якісні медичні сумки, що забезпечують швидкий доступ до комплектуючих аптечки. Тому ми оголошуємо збір!Мета: зібрати кошти на 200 шт. Необхідна сума: 400 000 грн.Давайте підтримаємо наших захисників і тактичних медиків! Разом ми неймовірна сила! Долучайтесь до збору.

ПЕРШОМУ В УКРАЇНІ СКАНЕРУ БУТИ!

Вирішити проблему раку — спільна справа. Приєднайтесь до нашої боротьби за впровадження передових технологій в діагностиці раку в Україні.Щорічно близько 140 000 українців дізнаються про діагноз «рак» та 63 000 (45%) хворих помирають (за даними канцер-реєстру України). Основою успішного лікування онкологічних захворювань є виявлення злоякісних утворень на початкових стадіях, постановка правильного діагнозу та моніторинг патоморфозу захворювання. Запровадження нової технології —...